Datum objave: 16. siječnja 2024.

Obilježavanje Dana međunarodnog priznanja Republike Hrvatske – 15.1.

U Karlovcu, u Gradskom kazalištu Zorin dom, 15.1.2024. godine obilježen je Dan međunarodnog priznanja Republike Hrvatske.  Hrvatsku neovisnost  su 15.siječnja 1992. godine, priznale  tadašnje članice Europske unije.  Obilježavanje svečanom akademojom je organizirao Dokumentacijsko memorijalni centar hrvatskih branitelja Damir Pintar, a suorganizatori akademije su Ministarstvo hrvatskih branitelja, koje je ujedno i pokrovitelj te Karlovačka županija i Grad Karlovac. Učenici OŠ Cetingrad su uz učenike OŠ Slunj i OŠ I.B. Mažuranić Ogulin bili počašćeni pozivom u sudjelovanju obilježavanja. Pjevački zbor OŠ Cetingrad nastupio je s dvije domoljubne pjesme uz pratnju Tamburaške skupine OŠ Cetingrad. Učenike su za nastup pripremali: Nikolina Magdić, učiteljica matematike i Mihael Cvitković, učitelj glazbene kulture.  Na poveznici možete pogledati nastup učenika OŠ Cetingrad.

Nastup Pjevačkog zbora i Tamburaške skupine OŠ Cetingrad