Datum objave: 28. svibnja 2024.

Državno natjecanje Sigurno u prometu

Učenice 5. razreda Ema Tominac i Lucija Paulić predstavljale su Karlovačku županiju na Državnom natjecanju Sigurno u prometu. One su ostvarile najbolje rezultate na županijskom natjecanju u kategoriji djevojčica te su zajedno s dva najbolja učenika u kategoriji dječaka (OŠ Slunj i OŠ Mahično) predstavljali ekipu Karlovačke županije. Natjecanje je održano u Puli u OŠ Veli Vrh – 22. svibnja teorijski te 23. svibnja praktični dio natjecanja. Ekipa Karlovačke županije osvojila je 12. mjesto, a pojedinačno od ekipe najbolji rezultat ostvarila je Ema Tominac – 13. mjesto. U pratnji učenika bio je mentor Marinko Tominac, učitelj TZK. Osim sudjelovanja na natjecanju učenice su imale priliku razgledati grad Pulu, nezaobilaznu Arenu te upoznati nove prijatelje. Čestitamo na sudjelovanju na državnom natjecanju!