Datum objave: 13. studenoga 2023.

Izvanučionička nastava – Zagreb

Učenici od 5. do 8. razreda OŠ Cetingrad realizirali su 10. studenog 2023. godine  izvanučioničku nastavu u Zagrebu.  Posjetili su kazalište Smješko gdje su gledali kazališnu predstavu Sve 5! koja govori o tjeskobi i neizvjesnosti koju mladi osjećaju prilikom odrastanja i načinu kako se izdignuti iznad takvih problema i riješiti ih.  Posjetili su i multimedijalni centar Budi ponosan koji je posvećen uspjehu hrvatske nogometne reprezentacije.  Nastavak izvanučioničke nastave je bio izuzetno sladak, posjetili su Muzej čokolade. Kroz stručno vodstvo upoznali su povijest čokolade i načine obrade čokolade te  kušati zrno kakaovca, 100%-tnu čokoladu te uživati u tekućoj crnoj, mliječnoj i bijeloj čokoladi. Na kraju, učenici su posjetili Interliber – međunarodni sajam knjiga gdje su mogli prolistati, kupiti knjigu,  poslušati predavanja ili jednostavno uživati bogatstvu knjižne ponude.