Datum objave: 23. svibnja 2024.
Kategorija: Knjižnica | Naslovnica

Kviz za poticanje čitanja

U četvrtak, 23.5.2024. godine u OŠ Cetingrad održan je kviz za poticanje čitanja. Sudjelovali su učenici 4. razreda, polaznici izvannastavne aktivnosti Mali knjižničari. U kvizu pod nazivom ČITATI-SUDJELOVATI-POBIJEDITI sudjeluju učenici OŠ Slunj, OŠ Vojnić, OŠ K. Zrinski Krnjak i OŠ Cetingrad. Tema kviza ove godine je bila knjiga F. Lyman Baum: Čarobnjak iz Oza. Učenici su, zajedno sa školskim knjižničarima, rješavali kviz izrađen u platformi Wordwall u svojim školama. Pobjednik kviza je učenik 3. razreda OŠ Katarine Zrinski Krnjak IVANO MILJENOVIĆ koji je ostvario najveći broj bodova. U OŠ Cetingrad najbolji rezultat ostvarila je učenica 4. razreda, LANA FLANJAK te 3. mjesto u ukupnom poretku svih škola. Organizator kviza je školska knjižničarka OŠ Cetingrad Božica Tominac. Zahvaljujemo svim sudionicima na sudjelovanju i promicanju čitanja!