Datum objave: 16. studenoga 2023.

Moja prijateljica knjiga

Učenici OŠ Cetingrad, polaznici izvannastavne aktivnosti Mali knjižničari i školska knjižničarka sudjelovali su od početka školske godine 2023./24. u projektu Moja prijateljica knjiga u organizacija OŠ Slava Raškaj iz Ozlja. Projekt je završen posljednjim danom Mjeseca hrvatske knjige 15. studenog kada je i održana završna priredba u Ozlju. Na priredbi je sudjelovalo 10 osnovnih škola, a našu školu predstavljali su učenici 4. razreda Lana Flanjak i Dorijan Strmota koji su izveli dramsko-scensku igru Nos prema priči S. Pilić Hoću i ja!  Lani i Dorijanu sve pohvale na nastupu, kao i polaznicima izvannastavne aktivnosti Mali knjižničari na sudjelovanju u projektu koji promiče čitanje i ljubav prema čitanju!