Datum objave: 20. lipnja 2024.

Priredba povodom dana škole i završetka nastavne 2023./24. godine

U OŠ Cetingrad, 20. lipnja 2024. godine održana je priredba povodom završetka nastavne godine. Priredbom je ujedno obilježen i Dan škole (12. lipnja). Učenici i učitelji – voditelji izvannastavnih skupina potrudili su se, kao i uvijek do sada, kako bi roditeljima i mještanima pokazali koliko su naučili i napredovali ove školske godine. Njima su se pridružile voditeljice predškolskog odgoja i obrazovanja s polaznicima koji su otvorili program pjesmom posvećenoj domovini i recitacijom o školi. Nakon toga, učenici su nastavili s pjesmom, plesom, igrokazima i recitacijama. Na kraju priredbe ravnateljica škole podijelila je nagrade učenicima koji su ostvarili zapažene rezultate na natjecanjima.

Nagrađeni su: učenik 4. razreda: Dorijan Strmota, učenice 5. razreda: Ema Tominac, Lucija Paulić i Nikol Matić, učenici 6. razreda: Amar Muhić i Sendi Ogrešević i učenice 8. razreda: Lucija Lončarić i Nika Lesar koja je proglašena učenicom generacije. Uz učenike nagrađeni su i učitelji: Marinko Tominac i Renata Bahorić. Na poveznici pogledajte fotografije: PRIREDBA POVODOM DANA ŠKOLE.